hero-image

O nas

image

Jesteśmy drużyną składającą się z ludzi którym zależy na tworzeniu dań zdrowych wartościowych ale  jednocześnie smacznych. Tak aby dieta nie była monotonna i mogła dobrze smakować codziennie. 

Nie stosujemy żadnych polepszaczy smaku barwników sztucznych konserwantów etc. Tylko naturalne przyprawy i zioła. Współpracujemy naszymi zaufanymi  lokalnymi dostawcami, którzy zapewniają nam najwyższą jakość produktów każdego dnia.

Nie idziemy na skróty każde opakowanie Torba oraz sztućce nadają się do recyklingu.

image

Stawiamy na

Najlepsze Produkty I Składniki

W naszej ofercie znajduje się tania dieta pudełkowa, która charakteryzuje się jednak naprawdę wysoką jakością. Od początku naszej działalności stawiamy na jakość posiłków, które trafiają do naszych katowickich klientów. Wiemy, że to od składników zależy w dużej mierze smak tego, co następnie dostarczymy pod wskazany adres. Dlatego nie oszczędzamy na produktach. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy dbają o to, aby trafiały do nas składniki zawsze świeże. Jeśli interesuje Cię tani catering dietetyczny, który nie rozczaruje Cię pod względem jakości, powinieneś bliżej przyjrzeć się naszej ofercie

Szybka I Niezawodna Dostawa

Wiemy, że klienci, którzy decydują się na tani catering dietetyczny oczekują nie tylko wysokiej jakości smacznych posiłków, ale również szybkiej i przede wszystkim niezawodnej dostawy. Od początku naszej obecności na rynku kładziemy bardzo duży nacisk na zadowolenie tych, którzy nam zaufali. To właśnie dlatego dbamy o terminową, rzetelną dostawę. Opóźnienia nie są tym, co charakteryzuje naszą firmę. Jeśli zdecydujesz się skorzystać właśnie z naszej oferty, możesz mieć pewność, że Twoja dieta dotrze do Ciebie na czas. Co więcej, gwarantujemy nie tylko szybką i niezawodną dostawę. Nie pobieramy za nią żadnych opłat. Zamawiając catering dietetyczny właśnie u nas, nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami. Wszystko dowieziemy absolutnie za darmo.

Wegańskie I Wegetariańskie Składniki

Jesteśmy świadomi tego, że coraz więcej osób decyduje się na eliminację mięsa i produktów odzwierzęcych. Jedno robią to w trosce o los zwierząt, drudzy zauważają pozytywny wpływ takiej diety na zdrowie, samopoczucie i masę ciała. Wychodząc naprzeciw potrzebom takich osób, oferujemy diety wolne od mięsa i produktów odzwierzęcych. Jeśli zdecydujesz się na taki catering dietetyczny w naszej firmie, możesz mieć pewność, że trafią do Ciebie posiłki smaczne, a jednocześnie spełniające Twoje wymagania, jeśli chodzi o składniki.

Działamy na terenie
całej aglomeracji.

Zobacz diety
bg-image bg-image

Zobacz jakie mamy opinie

image
Jedzenie dobrze zapakowane. Pyszne jak nie na diecie 😄
- Mateusz Janicki
Pan Kierowca bardzo uprzejmy. Jedzenie świeże i urozmaicone. Polecam.
- Anna Opoka
Niebanalny catering, świeży i smaczny. Widać że produkty nie z marketowych promocji. 😃👌
- Izabela Wagner
Jedzenie dobrze zapakowane. Pyszne jak nie na diecie 😄
- Mateusz Janicki
Pan Kierowca bardzo uprzejmy. Jedzenie świeże i urozmaicone. Polecam.
- Anna Opoka
Niebanalny catering, świeży i smaczny. Widać że produkty nie z marketowych promocji. 😃👌
- Izabela Wagner