Kalkulator diety

 

Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest pozbycie się nadprogramowych kilogramów, czy zbudowanie masy mięśniowej, podstawą jest odpowiednia dieta. Ważne, aby to, co spożywasz dostarczało nie tylko niezbędnych dla organizmu składników odżywczych, ale było również zbilansowane pod względem kaloryczności. Wychodząc naprzeciw tym, którzy chcą skorzystać z naszej oferty, a jednocześnie nie wiedzą, jakie zapotrzebowanie kaloryczne ich dotyczy, dajemy możliwość skorzystania z kalkulatora dietetycznego.

Jak działa nasz kalkulator dietetyczny?

Zapotrzebowanie kaloryczne uzależnione jest od kilku czynników. Wpływa na nie zawsze wzrost i waga. Nie bez znaczenia jest wiek i płeć. Tym, co istotnie wpływa na to, ile kalorii potrzebuje Twój organizm jest również to, jak często ćwiczysz, a także na jaki rodzaj aktywności fizycznej stawiasz. Ustalając zapotrzebowanie kaloryczne, pod uwagę bierze się również cel, który sobie stawiasz. Będzie ono inne, jeśli chcesz utrzymać swoją dotychczasową masę ciała niż wtedy, kiedy chcesz schudnąć. Po inną ilość kalorii sięgną ci, których celem jest zbudowanie masy mięśniowej.

Kalkulator do obliczania zapotrzebowania kalorycznego, który udostępniamy uwzględnia wszystkie wymienione przez nas czynniki. Korzystając z niego, możesz mieć więc pewność, że uzyskany wynik będzie miarodajny i pozwoli Ci na dobranie diety z naszej oferty.

Czy skorzystanie z kalkulatora dietetycznego jest trudne?

Jeśli chcesz zamówić u nas catering dietetyczny dopasowany do potrzeb organizmu, pamiętaj, aby wcześniej skorzystać z kalkulatora. Narzędzie zostało skonstruowane tak, aby jego obsługa nie stanowiła najmniejszych problemów. Musisz po prostu wypełnić wymagane pola, a kalkulator diety policzy wszystko za Ciebie. Uzyskany wynik zapisz, a następnie przejdź do wyboru diety.
Jeśli chcesz dbać o zdrowie i sylwetkę, zależy Ci na tym, aby odżywiać się zgodnie z potrzebami swojego organizmu, nasza oferta jest dla Ciebie. Kalkulator do obliczania zapotrzebowania kalorycznego pomoże Ci w wyborze odpowiedniej diety.

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Nie ćwiczę lub rzadko
  • Nie ćwiczę lub rzadko
  • 2-3 razy w tygodniu
  • Raz w miesiącu
  • Codzienna aktywność

Zobacz ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Działamy na terenie
całej aglomeracji.

Zobacz diety